„Wsyćkik chłopców kłochać” – taki jest tytuł wyjątkowego utworu Zespołu Bree dla którego mieliśmy okazję robić ujęcia filmowe do teledysku muzycznego w Żywieckim Parku Etnograficznym w Ślemieniu.

Utwór niebanalny, w klimacie tradycji regionu. Opowiada o tym jak bardzo i za co to kobiety kochają cały przekrój pokoleń od chłopca po dojrzałego mężczyznę. Teledysk muzyczny naprzemiennie przeplata się kilkoma życiowymi historiami, które miały pokazać pożądany efekt.

Kadry filmowe pokazują pracę chłopców, mężczyzn, ich zachowanie, oraz przede wszystkim szacunek kobiet do mężczyzn za to, co dla nich robią. Oprócz starszyzny i mężczyzn w sile wieku, zobaczycie też w teledysku młodsze pokolenie – młodzi chłopcy, gdzie już od najmłodszych lat poprzez swoją odpowiednią postawę wzbudzali w dziewczynkach wdzięczność za pomoc, wsparcie oraz wspólną, nieustanną zabawę.

Stroje, rekwizyty, makeup, wspaniałe miejsce doskonale zostały dobrane do charakteru teledysku. Zespół aktorów, tancerzy i tancerek zasilił Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Lipowianie oraz Regionalny Zespół Magurzanie.

Wokalistka, wszechstronnie utalentowana Brygida Sordyl jak zwykle oczarowała nas swoim głosem. Gdy usłyszeliśmy ten utwór po raz pierwszy byliśmy nim oczarowani i już wtedy wiedzieliśmy, że to właśnie on doskonale podkreśla charakter Brygidy jak i jej całego Zespołu Bree w składzie: Brygida Sordyl, Piotr Szczotka, Maciej Ormaniec, Konrad Sadlik, Kuba Waluś i Tymoteusz Tomala oraz dziewczyny z chórku: Magdalena Grzegorzek, Adrianna Walusiak.

To właśnie ten utwór odkrywa co ukrywa się głęboko w sercach i duszy tych muzyków. Ten utwór sprawia, że pozostaje w głowie i ciągle go nucisz. Gdy Zespól Bree poprosił nas o to by zrobić nagrania właśnie do tego utworu poczuliśmy się mega zaszczyceni. Coś ostatnio te klimaty nas gonią i tak się składa, że bardzo się z nimi lubimy.

Poniżej kilka kadrów z backstage planu zdjęciowego. A jeśli chcecie zobaczyć teledysk – koniecznie zajrzyjcie do naszych realizacji filmowych.

A jeśli jesteś muzykiem i myślisz nad stworzeniem swojego klipu – poznaj naszą ofertę nagrań teledysków muzycznych.