FOTOGRAFIA REKLAMOWA

fotografia reklamowa crea3studio

Profesjonalnie wykonane zdjęcia mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe Twoich klientów.

Kreatywna wizja, idealne światło, ostrość… Poprzez obraz kreujemy sprzedaż. Dzięki naszym zdjęciom Twój produkt stanie się namacalny i autentyczny. Tworzymy zdjęcia, które wzmocnią efekty prowadzonych kampanii reklamowych i będą podstawą skutecznych działań marketingowych.

fotografia reklamowa crea3studio

Retusz zdjęć

Wybrane fotografie poddajemy szczegółowemu retuszowi. Redukujemy niedoskonałości produktów, usuwamy zbędne elementy, podkreślamy to co najlepsze. Wszystko po to, aby uzyskać zdjęcia, które mocno angażują Twojego klienta i wywołają w nim potrzebę zakupową.

Fotografia produktowa

Zdjęcia produktowe to kluczowy element komunikacji wykorzystywany m.in. na stronie internetowej, w sklepie online czy w social mediach.
To moc, która pozwala rozwijać Twój biznes i nie trzeba, ale wręcz NALEŻY oto zadbać, a my w tym pomożemy!

Detal produktu, ciekawa aranżacja lub kreatywne podejście do tematu pozwala nam znaleźć sposób na wyróżnienie Twojej oferty na tle konkurencji.

Wykorzystujemy swoje umiejętności techniczne i swoją kreatywność tak, by Twój produkt nie tylko budził zainteresowanie poprzez swój wspaniały wygląd, ale i zachęcał swoim wizerunkiem do zakupu wzbudzając w kupującym emocje, smaku, zapachu czy też odczucie wspaniałego w dotyku.

fotografia produktowa Bielsko


ZDJĘCIA STYLIZOWANE

Stylizowane zdjęcia produktowe – Creative Packshots – to rodzaj zdjęć packshot-owych, ale w kreatywnej aranżacji.

Dzięki scenografii, rekwizytom i oryginalnemu pomysłowi nadajemy produktom szerszy kontekst. Tworzymy aranżację w oparciu o produkt i luźne z nim skojarzenia.


PACKSHOTY

Packshot to zdjęcia produktów na białym tle, gdzie produkt zostanie pokazany pod różnymi kątami. Tego typu zdjęcia idealnie sprawdzają się w sklepach internetowych, gdzie każdy produkt musi zostać zaprezentowany w dokładnie taki sam, powtarzalny sposób. 

Tego typu zdjęcia mogą zostać poddane usłudze szparowania, czyli wycinania produktu z tła. Więcej informacji na ten temat możesz przeczytać na naszym blogu >> Szparowanie zdjęć.


RENDERING ZDJĘCIOWY

Czyli zdjęcie w zdjęciu. Ten rodzaj grafiki to sposób na efektywne przedstawienie produktu za pomocą połączeń zdjęciowych, gdzie wyszparowane (wycięte z tła elementy są umiejętnie wkomponowywane w inne zdjęcie tworząc tym samym fotomontaż).

Tą techniką często tworzymy banery, które mają prezentować produkt w efektywny sposób w sklepie internetowym, stronie internetowej lub social mediach.

Zamów zdjęcia on-line

W prosty i szybki sposób możesz zamówić zdjęcia produktowe dla Twojego sklepu internetowego.

Wystarczy wybrać usługę, opłacić za sesję oraz wysłać do nas produkty kurierem.

Fotografia wnętrz

Jeśli zależy Wam na zwiększeniu zainteresowania obiektem ze strony gości czy inwestorów, to zdecydowanie powinniście postawić na profesjonalne zdjęcia wnętrz nieruchomości.

Ten rodzaj sesji fotograficznej znakomicie zaprezentuje nieruchomość, a wykonane fotografie będą zachęcały do jej odwiedzenia i będą doskonałym narzędziem sprzedaży i wynajmu oraz pozwolą podnieść wartość nieruchomości na rynku.

To detale tworzą wyjątkowy charakter każdego wnętrza, dlatego podczas sesji zwracamy na nie szczególną uwagę, podkreślając atuty i mądrze ukrywając wady. Tutaj znajdziesz informację: Jak przygotować nieruchomość do sesji zdjęciowej?

Fotografia z drona

Do fotografii obiektów komercyjnych, publicznych, hoteli, obiektów turystycznych jak i do ujęć dokumentacyjnych dla deweloperów wykorzystujemy również drona.

W ten sposób możemy uwiecznić obiekt z różnych perspektyw, obejmując także jego najbliższą okolicę. Wykonane zdjęcia pozwalają też świetnie zobrazować postępy budowy lub stworzyć fotograficzną dokumentację inwestycji.

Crea3studio

KONTAKT

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu.
Napisz do nas: