Fotografia produktowa

Zdjęcia produktowe to kluczowy element komunikacji wykorzystywany m.in. na stronie internetowej, w sklepie online czy w social mediach.
To moc, która pozwala rozwijać Twój biznes i nie trzeba, ale wręcz NALEŻY oto zadbać, a my w tym pomożemy!

Detal produktu, ciekawa aranżacja lub kreatywne podejście do tematu pozwala nam znaleźć sposób na wyróżnienie Twojej oferty na tle konkurencji.

Wykorzystujemy swoje umiejętności techniczne i swoją kreatywność tak, by Twój produkt nie tylko budził zainteresowanie poprzez swój wspaniały wygląd, ale i zachęcał swoim wizerunkiem do zakupu wzbudzając w kupującym emocje, smaku, zapachu czy też odczucie wspaniałego w dotyku.

fotografia produktowa Bielsko


ZDJĘCIA STYLIZOWANE

Stylizowane zdjęcia produktowe – Creative Packshots – to rodzaj zdjęć packshot-owych, ale w kreatywnej aranżacji.

Dzięki scenografii, rekwizytom i oryginalnemu pomysłowi nadajemy produktom szerszy kontekst. Tworzymy aranżację w oparciu o produkt i luźne z nim skojarzenia.


PACKSHOTY

Packshot to zdjęcia produktów na białym tle, gdzie produkt zostanie pokazany pod różnymi kątami. Tego typu zdjęcia idealnie sprawdzają się w sklepach internetowych, gdzie każdy produkt musi zostać zaprezentowany w dokładnie taki sam, powtarzalny sposób. 

Tego typu zdjęcia mogą zostać poddane usłudze szparowania, czyli wycinania produktu z tła. Więcej informacji na ten temat możesz przeczytać na naszym blogu >> Szparowanie zdjęć.


RENDERING ZDJĘCIOWY

Czyli zdjęcie w zdjęciu. Ten rodzaj grafiki to sposób na efektywne przedstawienie produktu za pomocą połączeń zdjęciowych, gdzie wyszparowane (wycięte z tła elementy są umiejętnie wkomponowywane w inne zdjęcie tworząc tym samym fotomontaż).

Tą techniką często tworzymy banery, które mają prezentować produkt w efektywny sposób w sklepie internetowym, stronie internetowej lub social mediach.

Crea3studio

KONTAKT

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu.
Napisz do nas: