Dzisiaj publikujemy skrót reportażu zdjęciowego oraz filmowego, który wykonaliśmy podczas wydarzenia Invest Cuffs 2023 w Krakowie. Jako agencja filmowo-fotograficzna na zlecenie jednego z wystawców, Purple Trading, mieliśmy okazję uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu związanym z inwestowaniem i finansami.

O wydarzeniu

Invest Cuffs 2023 to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży finansowej, które odbyło się w Krakowie. Jest to konferencja, na której inwestorzy, przedstawiciele instytucji finansowych oraz pasjonaci rynków finansowych spotykają się, aby dzielić się wiedzą, nawiązywać kontakty biznesowe i rozwijać umiejętności inwestycyjne.

Filmowiec i fotograf na evencie

Jako agencja filmowo-fotograficzna specjalizująca się w dokumentowaniu wydarzeń i tworzeniu wizualnych treści, mieliśmy przywilej być obecni na Invest Cuffs 2023. Naszym zadaniem było uwiecznienie najważniejszych momentów, zapewnienie profesjonalnych zdjęć i nagrań wideo oraz stworzenie reportażu, który odda atmosferę wydarzenia. Dla naszego Klienta ważne również było pokazanie stoiska, osób reprezentujących firmę oraz pokazanie wszystkich elementów wydarzenia, w którym Purple Trading uczestniczyło.

Jak przebiegała nasza praca podczas wydarzenia

Przed rozpoczęciem Invest Cuffs 2023 dokładnie zaplanowaliśmy nasze działania. Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Purple Trading, aby zrozumieć ich oczekiwania i potrzeby związane z dokumentacją wydarzenia. Opracowaliśmy szczegółowy plan działania, uwzględniający kluczowe prezentacje, panele dyskusyjne i wywiady, które mieliśmy uwiecznić.

Dobre zrozumienie oraz klarowna komunikacja pomiędzy firmą zlecającą realizację zdjęć , a nami jest bardzo kluczowe. Dzięki temu tworzymy materiały, których Klient oczekuje, a efekt finalny spełnia założone cele.

Podczas dwu dniowego wydarzenia Invest Cuffs pracowaliśmy z 3 osobowym zespole – fotograf oraz dwóch filmowców. Dzięki temu mieliśmy pewność, że żaden element, który mieliśmy zaplanowany do realizacji nie zostanie pominięty. Byliśmy także dobrze przygotowani na nieoczekiwane sytuacje. Praca dwóch filmowców była bardzo pomocna, kiedy w jednym czasie odbywały się wydarzenia równolegle, a mieliśmy je zarejestrować.

Rezultaty naszej pracy

Poniżej możecie zobaczyć część reportażu fotograficznego  oraz film, które wykonaliśmy podczas wydarzenia.

Jeśli poszukujesz fotografa eventowego lub potrzebujesz zrealizować film z wydarzenia – skontaktuj się z nami.