Image Alt
Nasze usługi

Montaż filmów

Produkcja i Montaż filmów

Stworzymy film z Twoich materiałów

Masz nagrany materiał filmowy, ale nie wiesz jak go zmontować, by tworzył spójną, dynamiczną i atrakcyjną całość?

To proste: zleć nam to zadanie, a my z przyjemnością je wykonamy. Zajmujemy się profesjonalnym montażem filmowym ujęć źródłowych zarejestrowanych przez Klienta. Wystarczy, że powiesz nam, jakie ma być przeznaczenie gotowego filmu, a my, dzięki nowoczesnemu montażowi filmowemu, zamienimy luźne kadry w świetnie skomponowany film.

Jak działamy?

01

Na początku naszej współpracy zapytamy Cię, w jakim celu ma powstać gotowy film: wizytówka firmowa, materiał na YouTube, teledysk do piosenki etc. Miejsce prezentacji gotowych materiałów ułatwi stworzenie wstępnej koncepcji, gotowego scenariusza, a następnie pozwoli wybrać najlepsze ujęcia, które wykorzystamy w procesie montażu filmowego.

02

Odpowiednio dobrane i zmontowane kadry stworzą historię, którą chcemy opowiedzieć. Następnie wykonujemy tzw. okładkę czyli wstępnie zmontowany materiał i konsultujemy z Tobą efekt. Pracujemy w najnowszych wersjach profesjonalnych programów filmowych: DaVinci Resolve Studio, Final CUT.

03

Kolejny etap to obróbka graficzna materiału i udźwiękowienie. Muzyka podkreśla to, co dzieje się na ekranie, więc musi współgrać z obrazem. Co ważne, korzystamy tylko z muzyki pochodzącej z legalnych źródeł, wiec zmontowany przez nas film, będziesz mógł opublikować w Internecie. Zmontowany i zaakceptowany film otrzymasz za pomocą chmury.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy kreatywni,  pracowici i jak na filmowców przystało, potrafimy „myśleć obrazem”. Zawsze realizujemy projekt w zaplanowanym terminie. Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia techniczne.

Z materiałów, które posiadasz, za pomocą sztuki filmowego montażu, szybko i sprawnie stworzymy świetny film, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Zaufaj nam, a my zrobimy wszystko, by filmowy efekt końcowy sprostał Twoim oczekiwaniom.

Powierz nam montaż Twojego filmu