Fotografia eventowa

HomeOferta fotografiiFotografia eventowa

OBSŁUGA FOTOGRAFICZNA EVENTÓW

Historia opowiedziana obrazem

Fotografia eventowa to doskonały sposób na promocję każdego wydarzenia. Nasze zdjęcia pozwolą na przedstawienie jego najważniejszych elementów i atrakcji, co przyciągnie uwagę potencjalnych uczestników i sponsorów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w fotografii reportażowej, dzięki temu wiemy jak uchwycić na zdjęciach atmosferę i klimat wydarzenia, a także przedstawić uczestników oraz ich emocje.

Wykonujemy fotografie dla różnego rodzaju wydarzeń takich jak: targi branżowe, konferencje, eventy, imprezy firmowe, gale, koncerty. Dodatkowo oferujemy również stworzenie filmów eventowych, reportaży filmowych z wydarzeń.

Invest Cuffs - fotografia eventowa

PORTFOLIO

Nasze przykładowe realizacje

Zobacz nasze realizacje fotograficzno-filmowe z różnych wydarzeń, podczas których mieliśmy okazję pracować. Poznaj nasz styl, który charakteryzuje się nowoczesną estetyką i dbałością o detale.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Wykonujemy również

Crea3studio - filmujemy festiwal

FILMOWANIE EVENTÓW I WYDARZEŃ

Nagrywamy filmy z każdego wydarzenia

Oprócz tradycyjnej fotografii eventowej, oferujemy również usługi filmowe. Tworzymy dynamiczne reportaże, które uchwycą nastrój i emocje z danego wydarzenia.

transmisje live

USŁUGI TRANSMISJI NA ŻYWO

Transmisje live z wydarzeń

Zapewniamy profesjonalne usługi transmisji na żywo, które pozwolą Ci dotrzeć do swojej publiczności w czasie rzeczywistym!

Niezależnie od tego, czy organizujesz konferencję, wydarzenie sportowe, koncert czy prezentację firmową, nasz zespół doświadczonych operatorów i techników zadba o płynną i wysokiej jakości transmisję.