Produkcja filmów

Świetny produkt to za mało. Twoi potencjalni klienci mają prawo go poznać…

Świetny produkt to za mało. Twoi potencjalni klienci mają prawo go poznać…

Produkcja filmowa:

Profesjonalny film jest wizytówką marki i umożliwia pierwszy kontakt z oferowanymi korzyściami. Przemyślany film jest impulsem, który angażuje i wywołuje emocje, które pozytywnie wpływają na wizerunek i wyniki Twojej działalności. Oto kluczowe obszary, którymi zajmujemy się w naszej agencji kreatywnej:

Tworząc film promocyjny zaprezentujemy w unikatowy sposób Twoją markę co sprawi, że stanie się ona bardziej rozpoznawalna i widoczna. Film promocyjny idealnie sprawdzi się na stronie internetowej, portalach społecznościowych oraz targach i konferencjach.

Zobacz więcej…

Stworzymy film, w którym główną rolę odegra Twój produkt. Drobiazgowo przedstawimy najważniejsze cechy, funkcjonalność oraz jego możliwe zastosowania. Zadbamy o to, żeby produkt był pokazany w atrakcyjny sposób i wywołał u oglądającego chęć jego zakupu.

Zobacz więcej…

Są to filmy, które mają za zadanie wzmocnić wizerunek danej marki.  Oprócz treści merytorycznej skupimy się na przedstawieniu wartości jakimi kieruje się Twoja firma, co przyczyni się do wzrostu zaufania do Twojej firmy wśród potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów biznesowych.

Zobacz więcej…

Tego rodzaju filmy są tworzone na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne. Mogą pełnić funkcję materiałów szkoleniowych w Twojej firmie. Możemy również nagrać kursy wideo, które możesz później sprzedawać poprzez dedykowane strony internetowe. Tworzymy również explainer video, w którym zaprezentujesz zastosowanie i użytkowanie Twoich produktów.

Zobacz więcej…

Filmy z drona to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania nowych perspektyw w filmie. Tego typu filmy znajdą zastosowanie w branży związanej z nieruchomościami, branży hotelarskiej i turystycznej. Ujęcia z drona mogą również wzbogacić filmy promocyjne oraz wizerunkowe. 

Zobacz więcej…

Jeśli prowadzisz kanał na Youtube, nagrywasz filmy, a nie masz czasu na montaż filmów – zleć to nam. Montujemy filmy z materiałów przekazanych przez Klienta dbając o to, aby filmy były spójne i stworzone zgodnie z założonymi celami. Pracujemy w programach: Final Cut Pro X oraz Davinci Resolve Studio. 

Zobacz więcej…

Wybrane realizacje filmowe:

Crea3studio

KONTAKT

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu.
Napisz do nas: