Produkcja filmów

Świetny produkt to za mało. Twoi potencjalni klienci mają prawo go poznać…

Świetny produkt to za mało. Twoi potencjalni klienci mają prawo go poznać…

Świetny produkt i doskonałe usługi to podstawa sukcesu w biznesie. By wzbudzić zainteresowanie i zaufanie przyszłych klientów, warto pokazać im próbkę swoich możliwości. Przedstawić firmę, opowiedzieć o doświadczeniu, pokazać efekty swojej pracy, pochwalić się osiągnięciami. Jak to zrobić? Za pomocą krótkiej, ale treściwej, dynamicznie zmontowanej i atrakcyjnej wizualnie filmowej wizytówki firmy.

Film to najbardziej kompletny i obecnie najpopularniejszy sposób przekazywania informacji. Przykuwa wzrok, skupia uwagę, angażuje umysł. To niezwykle skuteczne narzędzie można z powodzeniem wykorzystać w promocji i reklamie Twojej firmy.

Wiemy jak dobrać odpowiedni sprzęt, sposób realizacji obrazu i montażu do rodzaju działalności i profilu  Twojego idealnego klienta. Powiedz nam, co chcesz osiągnąć, a my przygotujemy profesjonalny film, który pomoże Ci zrealizować wymarzony cel.

Produkcja filmowa

Twoja marka będzie bardziej widoczna i rozpoznawalna dzięki profesjonalnemu filmowi promocyjnemu. Oryginalna i nowoczesna wizytówka filmowa Twojej firmy idealnie sprawdzi się na stronie internetowej, w social mediach oraz na targach branżowych i konferencjach.

Zobacz więcej…

Twój produkt w roli głównej!  Zrealizujemy film, w którym szczegółowo zaprezentujemy jego wszystkie zalety, funkcjonalność i zastosowanie. Pokażemy Twój produkt w tak atrakcyjny i wyjątkowy sposób, że każdy widz, będzie chciał zrobić zakupy właśnie w Twojej firmie!  

Zobacz więcej…

Jeśli chcesz skutecznie wypromować Twoją markę lub wzmocnić jej wizerunek, ta forma filmowej produkcji świetnie się sprawdzi! Pokaże, czym się zajmujesz i opowie o wartościach, którymi kieruje się Twoja firma. Te informacje z pewnością wzbudzą pozytywne zainteresowanie wśród potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów biznesowych.

Zobacz więcej…

Filmowe materiały szkoleniowe skutecznie wykorzystasz w komunikacji wewnętrznej firmy lub wzbogacając  swoją ofertę handlową. Możesz usprawnić i uatrakcyjnić zajęcia edukacyjne dla Twoich pracowników albo zlecić nam realizację kursów video, które sprzedasz online poprzez dedykowane platformy. Tworzymy również explainer video, w których zaprezentujesz swoje produkty.

Zobacz więcej…

Ujęcia z lotu ptaka pozwalają zobaczyć świat z innej perspektywy. Umiejętnie wykorzystane w materiale promocyjnym z pewnością przykują uwagę i zaintrygują. Tego typu filmy świetnie sprawdzają się w reklamie usług i produktów np. z branży hotelarskiej, turystycznej czy budowlanej.

Zobacz więcej…

Prowadzisz autorski kanał w serwisie YouTube? Nagrywasz filmy, ale brak Ci czasu lub cierpliwości, by je zmontować? Chętnie Ci pomożemy: z gotowych materiałów zmontujemy spójny i ciekawy film zgodny z Twoją koncepcją. Pracujemy w programach: Final Cut Pro oraz Davinci Resolve Studio.

Zobacz więcej…

Wybrane realizacje filmowe:

Crea3studio

KONTAKT

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu.
Napisz do nas: