Produkcja filmów

Świetny produkt to za mało. Twoi potencjalni klienci mają prawo go poznać…

Świetny produkt to za mało. Twoi potencjalni klienci mają prawo go poznać…

Jeśli zależy Ci na tym, by wzbudzić zainteresowanie oraz zaufanie przyszłych klientów, dostarcz im próbkę możliwości Twojego biznesu – przedstaw firmę, opowiedz o swoich doświadczeniach, pochwal się osiągnięciami, pokaż efekty swojej pracy. W jaki sposób możesz to zrobić? Tworząc krótkie, ale treściwe, a przy tym dynamicznie zmontowane i atrakcyjnie wizualne filmy promocyjne i produktowe. Takie materiały wideo pełnią funkcję wizytówki marki – możesz je więc z powodzeniem wykorzystać w promocji i reklamie swojej firmy.

Tworzenie filmów oraz montaż materiałów od klienta

Filmy produktowe oraz promocyjne stanowią obecnie najbardziej kompletny i najpopularniejszy sposób przekazywania informacji. Świetnie przykuwają wzrok, skupiają uwagę i angażują umysł odbiorców. Z tego powodu muszą być odpowiednio skonstruowane – zarówno pod względem wizji i celów, które mają spełniać w odniesieniu do klientów, jak i kwestii technicznych (odpowiedni montaż, ostrość, nasycenie itd.).

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko możliwość stworzenia propozycji które służą osiąganiu celów promocyjnych czy przedstawiają oferowane produkty i usługi. Tworzymy również m.in. filmowe spacery po nieruchomościach i wnętrzach, które w interesujący sposób przedstawiają dany obiekt, a także kursy wideo (instruktażowe) oraz lotnicze z wykorzystaniem drona. Zapewniamy również montaż materiałów od klienta w sposób spełniający jego oczekiwania.

Tworzenie wideo to nasza pasja! Wiemy, jak odpowiednio dobrać sprzęt, sposób realizacji obrazu i montażu do rodzaju działalności i profilu klienta. Wszystkie materiały promocyjne, produktowe (w tym spacery po nieruchomościach) czy kursowe przygotowujemy w taki sposób, by dostarczyć Ci efekt zgodny w pełni z twoją wizją. Powiedz nam, co chcesz osiągnąć, a my wykonamy profesjonalne wideo, który pomoże Ci zrealizować wymarzony cel.

Produkcja filmowa

Twoja marka będzie bardziej widoczna i rozpoznawalna dzięki profesjonalnemu filmowi promocyjnemu. Oryginalna i nowoczesna wizytówka filmowa Twojej firmy idealnie sprawdzi się na stronie internetowej, w social mediach oraz na targach branżowych i konferencjach.

Zobacz więcej…

Twój produkt w roli głównej!  Zrealizujemy film, w którym szczegółowo zaprezentujemy jego wszystkie zalety, funkcjonalność i zastosowanie. Pokażemy Twój produkt w tak atrakcyjny i wyjątkowy sposób, że każdy widz, będzie chciał zrobić zakupy właśnie w Twojej firmie!  

Zobacz więcej…

Jeśli chcesz skutecznie wypromować Twoją markę lub wzmocnić jej wizerunek, ta forma filmowej produkcji świetnie się sprawdzi! Pokaże, czym się zajmujesz i opowie o wartościach, którymi kieruje się Twoja firma. Te informacje z pewnością wzbudzą pozytywne zainteresowanie wśród potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów biznesowych.

Zobacz więcej…

Filmowe materiały szkoleniowe skutecznie wykorzystasz w komunikacji wewnętrznej firmy lub wzbogacając  swoją ofertę handlową. Możesz usprawnić i uatrakcyjnić zajęcia edukacyjne dla Twoich pracowników albo zlecić nam realizację kursów video, które sprzedasz online poprzez dedykowane platformy. Tworzymy również explainer video, w których zaprezentujesz swoje produkty.

Zobacz więcej…

Ujęcia z lotu ptaka pozwalają zobaczyć świat z innej perspektywy. Umiejętnie wykorzystane w materiale promocyjnym z pewnością przykują uwagę i zaintrygują. Tego typu filmy świetnie sprawdzają się w reklamie usług i produktów np. z branży hotelarskiej, turystycznej czy budowlanej.

Zobacz więcej…

Prowadzisz autorski kanał w serwisie YouTube? Nagrywasz filmy, ale brak Ci czasu lub cierpliwości, by je zmontować? Chętnie Ci pomożemy: z gotowych materiałów zmontujemy spójny i ciekawy film zgodny z Twoją koncepcją. Pracujemy w programach: Final Cut Pro oraz Davinci Resolve Studio.

Zobacz więcej…

Wybrane realizacje filmowe:

Crea3studio

KONTAKT

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu.
Napisz do nas: