Produkcja filmowa

HomeProdukcja filmowa

WIEMY JAK TWORZYĆ DOBRE FILMY

Oferta produkcji filmów

CREA3Studio – Produkcja filmów, Fotografia, Video Marketing
Filmy promocyjne
Czas na nową strategię promocyjną. Zwiększ znacząco jej zasięg, skutecznie buduj wizerunek firmy i szturmem zdobywaj klientów. Zobacz, jak osiągniesz te cele dzięki naszym produkcjom filmowym.
Zobacz ofertę
CREA3Studio – Produkcja filmów, Fotografia, Video Marketing
Nagranie kursu wideo
Jeśli myślisz o nagraniu własnego kursu wideo - to jesteś w dobrym miejscu. Pomożemy stworzyć Ci dobrze nagrany kurs, który będzie wysokiej jakości oraz dobrze zmontowany.
Zobacz ofertę
CREA3Studio – Produkcja filmów, Fotografia, Video Marketing
Filmy z drona
Ujęcia z drona możesz wykorzystać w wielu materiałach marketingowych. Nie tylko w reklamach, ale również w relacjach z eventów firmowych czy wizytówkach firmy.
Zobacz ofertę
CREA3Studio – Produkcja filmów, Fotografia, Video Marketing
Teledyski muzyczne
Zajmujemy się kompleksową produkcją teledysków do różnych gatunków muzycznych. Nagramy dla Ciebie klip muzyczny, który spodoba się Twoim fanom.
Zobacz ofertę

PRODUKCJA FILMOWA OD A DO Z

Jak powstają nasze filmy

Play Video about Showreel crea3studio

Na początku poznamy charakterystykę Twojej firmy oraz cele jakie chcesz osiągnąć. Określimy sposób komunikacji, który wpisze się w strategię marketingową marki i pomoże ją wyegzekwować.

Stworzymy atrakcyjny scenariusz, który przykuje uwagę widzów już od pierwszej sekundy filmu, wezwie ich do działania.

Dysponujemy całym potrzebnym sprzętem – od profesjonalnych kamer, mikrofonów po oświetlenie. Nasze doświadczenie pozwoli na zrealizowanie filmu, spójnego z założonym scenariuszem.

Jeśli chcesz wystąpić w filmie, ale nie jesteś profesjonalnym aktorem – nie martw się! Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Przed rozpoczęciem zdjęć przedyskutujemy z Tobą wszystkie kwestie, a podczas nagrań zadbamy oto, aby wszystko wyszło idealnie.

Po nagraniach nadamy filmowi ostateczny kształt. W montażu stawiamy na dynamikę i emocje – to rozwiązanie, które pokochają Twoi klienci.

Podczas montażu dbamy o każdy szczegół – dobry color grading, postprodukcję dźwięku, animacje itp. Film możemy wzbogacić o dodatkowe elementy takie jak: animacje, grafiki, komentarz lektorski itp.

Ukończony film przekażemy w odpowiednim formacie oraz kodeku dopasowanym do miejsca jego publikacji.

Jeśli będziesz potrzebować wsparcia przy publikacji filmu – zawsze służymy pomocą lub możemy zrobić to za Ciebie. 

MARKI, KTÓRE NAM ZAUFAŁY