Image Alt
Klienci o nas

Referencje

Nasi Klienci

Zaufali nam

o nas

Opinie naszych Klientów

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak Michał działa, jakie ma pomysły i jak przekłada je w realizację. Wspaniałe panowanie nad dużą grupa osób. Punkt po punkcie realizowaliśmy wszystkie założenia co w efekcie przyniosło znakomity rezultat. Polecam Crea3studio!!

Wojciech Ryba FISH FINANCE

Miałam okazję współpracować z firmą CREA3STUDIO podczas nagrywania filmu reklamowego mojej pracowni. Długo przymierzałam się do wykonania tego filmu ale cieszę się, że ta firma wykonała dla mnie ten film... plan filmowy i nagrywanie trwało cały dzień... gdy ja czegoś nie wiedziałam... panowie podpowiedzieli co mam zrobić, jak się ustawić, co jest niezwykle ważne w tej kwestii... otrzymałam film w pełni profesjonalny, w wysokiej jakości... współpraca świetna! polecam zdecydowanie. Sprzęt wysokiej klasy...

Beata Kowalska Make-up Artist

Prawdziwi profesjonaliści w produkcji filmowej. Ogromna wiedza i doświadczenie, którą dzieli się cała ekipa w trakcie nagrań, to gwarancja doskonałej jakości produkcji wideo! Kreatorzy filmu, ale i świetnej atmosfery na planie. Dziękuję ekipie Crea3studio za świetne wideoporadniki stworzone na potrzeby projektu "Pozytywnie Inspirujemy" agencji INTRO PR - zadbamy o Twój pozytywny rozgłos i marki Power PRIS - coaching i szkolenia.

Adam Misa INTRO PR

Mam okazje i zarazem niesamowite szczęście współpracować z Crea3studio, to prawdziwi profesjonaliści, doradcy, fachowcy jakich mało! Wiem, że w każdym momencie mogę zadzwonić i się poradzić, obdarzyłam całą ekipę sporym zaufaniem i nie zawiodłam się, współpraca idealna!!!! Dlatego też kolejne projekty tylko z Crea3studio. Gorąco polecam!!!

Anna Lubecka TRAMONTO APARTMENTS

Polecam z pełnym przekonaniem! Ogromna życzliwość i profesjonalizm! Naprawdę rzadko zdarza się tak otwarte podejście do klienta. Szybko, sprawnie, kontakt bezproblemowy o każdej porze. Polecam 🙂

Ewelina Kopic DOBRZEBYCSOBA.PL

Super kontakt, profesjonalne podejście. Materiały zrealizowane na czas i zgodnie z założeniami. Zdecydowanie polecam!

Weronika Krystoforska-Dziekan LUNEOS

Przede wszystkim atmosfera !!! Prze sympatyczni ludzie ! Jako fotografowie - wielcy przez W - profesjonaliści !!! Jestem bardzo zadowolony za aktualna współpracę i nie mogę się doczekać kolejnych projektów. Polecam do wszelkiej pracy !!!

Marek Paradowski Paradowski&Charyasz Fryzjerstwo

Crea3studio to wyjątkowa agencja, którą polecam w 100%! Potrafią stworzyć odpowiednią atmosferę, w której naprawdę genialnie się współpracuje... Pełen profesjonalizm w podejściu do aktualnych potrzeb i zrozumienia wszelkich założeń... Jeśli zależy Ci na owocnej współpracy to Crea3studio jest idealnym Partnerem Biznesowym! Brawo Wy! Dziękuję za owocną współpracę i świetny projekt!!! Polecam raz jeszcze Crea3studio jako Profesjonalnego Partnera Biznesowego!

Wojciech Pędlowski IMIC

Fantastyczna atmosfera podczas nagrań, kreatywne nastawienie i profesjonalne porady sprawiają, że dla teamu nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem zachwycona współpracą z Crea3studio i na pewno przed nami jeszcze wiele ciekawych projektów i realizacji. Polecam serdecznie!

Anna Lipiak Światowej sławy pianistka

Jestem bardzo zachwycony podejściem i profesjonalizmem jaki prezentuje Crea3studio . Nagraliśmy dwa filmy reklamowe w bardzo miłej atmosferze . Zwracali uwagę na najmniejsze detale aby wszystko było jak należy . z czystym sumieniem polecam w 100 %

Rafał Kaleta RAFEX

Doświadczenie, wyrozumiałość i cierpliwość podczas nagrań do filmu promocyjnego. Dbanie o komfort uczestników tak, aby czyli się swobodnie przed kamerą. To było dla mnie niesamowite doświadczenie. Polecam.

Eleonora Łysoń Kancelaria ANNA

Jeśli zdecydujecie się na wybór właśnie tej Agencji z pewnością otrzymacie to, na czym najbardziej Wam zależy: profesjonalną obsługę, popartą wiedzą i doświadczeniem, oryginalne pomysły adekwatne do projektu, który realizujecie oraz mnóstwo życzliwości w pakiecie. Gorąco polecam!!!

Donata Chruściel STĄD DO CELU

Bardzo dziękuję za przygotowanie nagrania moich kursorów florystycznych. Jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Dziękuję za poświęcony czas, wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm.

Ewa Sajewicz Akademia Dekoracji

Realizowałam z Crea3studio 2 projekty i obydwa przebiegły w cudownej atmosferze, a profesjonalizm, który panował na planie przełożył się na jakość wykonania filmów i zdjęć 🙂 do dziś dnia dostaję informację, że filmy są „mega”, a na pewno to dzięki temu, że zdecydowałam się na współpracę z Crea3studio 🙂 bardzo polecam współpracę z całym zespołem!

Monika Krawczyk Power Pris