Nasze usługi

Sklepy internetowe

Zacznij sprzedawać online

Projektujemy sklepy internetowe

Zapewnij swoim klientom możliwość dokonywania zakupów przez 24h/7 dni w tygodniu – przenieść sprzedaż do świata wirtualnego!

Pomoże Ci w tym nasza agencja marketingowa, która ukaże oferowane przez Ciebie produkty lub usługi w sposób ciekawy i przyciągający wzrok każdego odbiorcy. Odpowiednio stworzony, łatwy w obsłudze dla klienta oraz przedsiębiorcy sklep online stanowi gwarancję osiągnięcia oczekiwanych celów sprzedażowych. Co więcej, pozytywnie wpływa na budowanie lojalności klientów (dzięki m.in. kreatywnym, wartościowym treściom czy ciekawej fotografii produktowej) czy zwiększanie świadomości marki w Internecie.

Nikt nie ma wątpliwości, że coraz więcej klientów dokonuje zakupów online, dlatego konieczne jest zapewnienie, by sklepy internetowe były proste, bezpieczne i dostępne o każdej porze dnia i nocy. Postawione przez naszą agencję marketingową witryny (oparte na systemie CMS WordPress + WooCommerce) charakteryzują się właśnie takimi cechami, a przy tym są w pełni responsywne, co oznacza, że wyświetlają się właściwie zarówno na urządzeniach PC, jak i mobilnych.

Projektując platformę internetową, kładziemy również nacisk na to, by zapewnić mnogość kreatywnych interakcji, które ułatwiają i przyśpieszają proces zakupowy. Wprowadzamy m.in. płatności on-line, dostawy kurierskie, możliwość wystawiania faktur, wysyłania maila do klienta czy wystawiania opinii. Konkretne funkcje dostosowane są do potrzeb i wymagań klienta, by pomóc mu osiągać cele sprzedażowe oraz marketingowe.

Jeden sklep internetowy - wiele możliwości

Tworzymy sklepy internetowe oparte na systemie CMS WordPress + Woocommerce, który umożliwia pełną kontrolę nad sklepem – od zarządzania produktami, przez automatyczne aktualizowanie stanów magazynowych, aż do kont Klientów. Możesz dodawać i usuwać rozszerzenia, zmieniać wygląd sklepu, a także połączyć go z Twoją stroną internetową lub blogiem. Wszystko masz pod kontrolą, a rozbudowane funkcjonalności oraz integracja, daje Ci możliwość zbudowania sklepu internetowego nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

zapytaj o ofertę

Otrzymaj bezpłatną wycenę Twojego sklepu internetowego

Skorzystaj z formularza i napisz do nas jaki projekt potrzebujesz.
Otrzymasz bezpłatną wycenę bez zobowiązań.

Dlaczego warto

Co otrzymasz wybierając naszą agencję

Nasza agencja kreatywna projektuje sklepy oparte na silniku Woocommerce, czyli najpopularniejszym systemie do tworzenia sklepów internetowych (bardzo łatwym w obsłudze i intuicyjnym). 

Zawsze dbamy, aby sklep internetowy był zgodny z identyfikacja wizualną marki. Przykładamy wagę do szczegółów, tworząc sklepy, które są nie tylko ładne, ale również praktyczne.

Oprócz sklepu możemy również wykonać profesjonalne zdjęcia produktowe oraz filmy, które znacząco wpływają na sprzedaż oraz atrakcyjność oferty sprzedażowej.

Przenieść swój sklep do Internetu i zacznij sprzedawać online. Nasz agencja stworzy dla Ciebie doskonałe narzędzie do sprzedaży Twoich produktów i usług.

Wersja responsywna

Sklepy internetowe, które tworzymy są wykonane zgodnie z technologią RWD, aby klient mógł wyświetlać zawartość zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

Sklep bez abonamentu

Niezależność daje wolność w każdym biznesie. Nie musisz płacić abonamentu co miesiąc za Twój sklep internetowy. Aby rozpocząć sprzedaż w internecie wystarczy opłata za wykonanie i wdrożenie projektu sklepu internetowego. 

Łatwość obsługi

Nasze sklepy internetowe oparte są o CMS Wordpress oraz Woocommerce. Dzięki temu masz łatwy dostęp do zarządzania treściami w sklepie, a dodawanie lub modyfikacja produktów i ich cen nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo po ukończeniu projektu zostaniesz przeszkolony w zakresie obsługi sklepu, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie dokonywać zmian w sklepie.

Wsparcie i opieka

Na każdym etapie tworzenia sklepu zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Do momentu ukończenia projektu jesteśmy w stałym kontakcie, a każdy etap powstawania sklepu jest konsultowany. Po wdrożeniu i uruchomieniu sklepu możesz zawsze skontaktować się z naszym zespołem, który służy pomocą, również w nagłych przypadkach.

Portfolio

Przykładowe realizacje

Dentioscan

Akademia Dekoracji

Pizzeria Falcon

Dentioscan

Akademia Dekoracji

Pizzeria Falcon

bezpłatna wycena

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich celach biznesowych.