Nasza oferta

Strony internetowe

Strona internetowa to Twój najważniejszy „pracownik” marketingu, który codziennie działa dla dobra Twojej firmy.

Dla małych i średnich firm

Tworzymy skuteczne strony www

Wyobraź sobie, że posiadasz szybką, nowoczesną stronę internetową, która przyciąga klientów jak magnes. Stronę, która jest prosta w obsłudze i dobrze wyświetla się na każdym urządzeniu. Takie strony internetowe tworzymy w naszej agencji. 

Dla nas stworzenie strony www to nie tylko projekt graficzny oraz wklejenie treści, ale pełna współpraca nad projektem krok po kroku, aby uzyskać zamierzony efekt końcowy.

Najważniejsze dla nas jest, aby strona internetowa była skuteczna oraz w pełni wspierała działania naszego Klienta.

strony internetowe
Co zyskujesz?

Wygodę, czas i profesjonalne wsparcie

Mobilność

Twoja strona będzie szybko i bezproblemowo wyświetlana na wszystkich urządzeniach. Dzięki temu dotrzesz do swoich klientów niezależnie od urządzenia, z którego korzystają.

Opieka i wsparcie

Każda tworzona przez nas strona posiada dedykowanego opiekuna, który jest dostępny na każdym etapie współpracy. Twoim zleceniem zajmuje się doświadczony zespół, który zawsze służy pomocą.

Brak ukrytych kosztów

Na początku współpracy ustalamy zakres prac do wykonania oraz funkcjonalności do zabudowania na stronie internetowej. Na podstawie tych ustaleń z góry ustalamy koszt projektu, przez co współpraca jest klarowna.

Panel do zarządzania stroną

Bez pomocy programisty będziesz zarządzać treściami na stronie. W prosty sposób dodasz lub zmienisz elementy na stronie za pomocą kilku kliknięć.

Optymalizacja SEO

Otrzymasz stronę, która będzie stworzona zgodnie z zasadami SEO. Będzie poddana podstawowej optymalizacji, co znacząco wpłynie na widoczność oraz indeksowanie w wyszukiwarce Google.

Szkolenie wdrożeniowe

Po ukończeniu strony przeprowadzimy szkolenie z obsługi strony oraz zarządzania treściami. Szkolenie odbywa się online, dzięki czemu oszczędzasz czas. Szkolenie może być nagrane, co pozwoli Ci wracać do wybranych elementów, kiedy tego będziesz potrzebować.

Strony internetowe dla firm

Mamy wszystko, co potrzebne do stworzenia, prowadzenia i obsługi strony www Twojej firmy

Tworzymy strony internetowe od podstaw, dbając o najmniejszy detal. Dobrze zaprojektowana strona internetowa odpowiada na potrzeby użytkowników oraz jest zgodna z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarki Google.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a nasz doświadczony zespół służy wsparciem na każdym etapie powstawania strony.

Twoją stronę internetową możemy wzbogacić o profesjonalne zdjęcia oraz filmy, które tworzymy. Dzięki temu strona www będzie atrakcyjna, spójna, a treści zostaną zaprezentowane w sposób ciekawy dla Ciebie i Twoich klientów.

Portfolio

Przykładowe realizacje

Dworek Broniszówka

Salon Kosmetyczny Bernadeta Gastecka

Aniversario

green walls - realizacja strony www

Green-Walls.pl

Dworek Broniszówka

Salon Kosmetyczny Bernadeta Gastecka

Aniversario

bezpłatna wycena

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich celach biznesowych.