Image Alt
Nasze usługi

Strony internetowe

Biznes widoczny z każdej strony

Skuteczne strony www

Strona www to Twój najważniejszy „pracownik” marketingu, który codziennie działa dla dobra Twojego biznesu.

Każde przedsiębiorstwo posiada licznych pracowników działu promocyjnego i reklamowego, którzy codziennie walczą o sukces konkretnego biznesu. W tych działaniach wspierają ich profesjonalne strony internetowe. Odpowiednio stworzone witryny stanowią wizytówkę danej firmy – przedstawiają markę w kreatywny sposób, budują zaufanie wśród użytkowników oraz zachęcają do dokonywania zakupów oferowanych produktów lub usług.

Nie ma wątpliwości – żaden podmiot nie jest obecnie w stanie bez nich funkcjonować. Z tego powodu na rynku pojawia się coraz więcej agencji kreatywnych, które projektują, tworzą i wdrażają strony internetowe dla firm.

W czym jesteśmy dobrzy

Jakie strony www tworzymy

Nasza agencja marketingowa projektuje witryny oparte na CMS WordPress, czyli najpopularniejszym systemie do zarządzania (bardzo łatwym w obsłudze i intuicyjnym). Są w pełni responsywne, co oznacza, że właściwie wyświetlają się zarówno na urządzeniach PC, jak i mobilnych. Taka cecha gwarantuje, że przedsiębiorstwo otrzyma szerokie możliwości dotarcia do klienta i osiągnie założone przez siebie cele biznesowe.

Przenieść swoją firmę do Internetu – skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza agencja kreatywna! Z naszą pomocą stworzysz doskonałe narzędzie marketingowe, które będzie świetnie informować o twojej marce.

Strony firmowe i wizerunkowe

Profesjonalne strony dla firm i osób, które potrzebują posiadać wizytówkę w internecie. Dobrze stworzona strona pozwoli skutecznie zbudować markę oraz zaistnieć w oczach odbiorców. Strony wizerunkowe mogą być bardzo proste, ale również wykonujemy bardzo rozbudowane serwisy www.

Landing Page

Strony Landing Page są niezbędnym elementem podczas kampanii marketingowej. Jest to prosta strona, na której prezentowane są treści dotyczące produktu, wydarzenia lub usługi i mają na celu m.in. generowanie leadów sprzedażowych. To na te strony kierowany jest ruch z prowadzonych kampanii marketingowych.

Portale i katalogi produktowe

Portale internetowe to rozbudowane i zaawansowane technicznie strony internetowe dostosowane do aktualnych potrzeb klientów. 

Katalogi produktowe są rozwiązaniem, kiedy potrzeba przedstawić aspekty techniczne oraz wizualne produktów bez podawania cen. Pozwalają na szybkie zapoznanie się z produktem oraz wygenerowanie zapytań ofertowych.

Blogi

Chcesz dzielić się z innymi w internecie swoją wiedzą lub swobodnie wyrażać swoje zdanie? Blog jest idealnym narzędziem, który zrealizuje te cele. Stworzymy blog, który będzie funkcjonalny i nauczymy Cię jak samodzielnie dodawać do niego nowe treści.

Co otrzymasz współpracując z nami

Łatwy w obsłudze CMS

01

Nasze strony internetowe oparte są na systemie CMS WordPress, który jest niezwykle intuicyjny i łatwy w użytkowaniu. Bez pomocy programisty, samodzielnie możesz edytować, usuwać czy dodawać nowe treści na stronie za pomocą kilku „kliknięć”.

Stronę responsywną

02

Strona internetowa musi być responsywna, czyli dobrze wyświetlać się na wszystkich urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych. Tworzymy strony dla co najmniej trzech wersji rozdzielczości, co sprawia, że wygląd serwisu na tablecie lub smartfonie nie jest przypadkowy i zawsze prezentuje się świetnie i profesjonalnie.

Wsparcie i opiekę

03

Gdy tworzenie Twojej strony zostanie ukończone, a efekt zaakceptowany, przeprowadzimy szkolenie z obsługi i zarządzania witryną. Otrzymasz również dostęp do naszych filmów instruktażowych, które pomogą Ci jeszcze efektywniej zarządzać stroną. Dzięki temu zamieszczanie treści na stronie nie sprawi Ci najmniejszych problemów.

Zaufaj specjalistom

Dlaczego warto z nami współpracować

Profesjonalne tworzenie stron internetowych to jedna z gałęzi naszej działalności. Tworzymy strony internetowe od podstaw, dbając o najmniejszy detal. Dobrze zaprojektowana strona internetowa odpowiada na potrzeby użytkowników oraz jest zgodna z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarki Google.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a nasz doświadczony zespół służy wsparciem na każdym etapie powstawania strony.

Twoją stronę internetową możemy wzbogacić o profesjonalne zdjęcia oraz filmy, które tworzymy. Dzięki temu strona www będzie atrakcyjna, spójna, a treści zostaną zaprezentowane w sposób ciekawy dla Ciebie i Twoich klientów.

Portfolio

Przykładowe realizacje

Machniak.pl

Dentioscan

WiekDobry

Akademia Dekoracji

Machniak.pl

Dentioscan

WiekDobry

Jesteś zainteresowany projektem?