g

O nas

CREA3studio Agencja Kreatywna

Kim jesteśmy

Jesteśmy Agencją Kreatywną, w której najsilniejszy nacisk kładziemy na budowanie relacji między ludźmi. Tworzymy je, dbamy o nie i wzmacniamy podczas prac nad kolejnymi projektami.
Dzięki niestandardowym, ciekawym i efektownym pomysłom, realizujemy cele naszych Klientów w trzech obszarach: filmie, fotografii oraz projektowanych stronach internetowych.

Co nas napędza

Nasza misja

W CREA3studio działamy z pasją i stawiamy na kreatywność. Tworzymy kreacje, które mocno angażują odbiorców, budzą pozytywne uczucia i emocje, wywołują reakcje, a dzięki temu przyczyniają się do realizacji założonych celów.

Ważne dla nas

Nasze wartości

Wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy, to utrzymanie relacji opartych na przejrzystości, pełnym zaangażowaniu w projekty oraz zaufaniu, które leży u podstaw każdego działania biznesowego. Naszą wartością jest także satysfakcja Klientów i Partnerów Biznesowych, bo dzięki niej wiemy, że to co robimy, ma wielką wartość i głęboki sens.

Czym się zajmujemy

Produkcja i montaż filmów

Tworzymy filmy, które sprzedają

01

Film to doskonałe narzędzie wspierające marketing firmowy. Jako agencja kreatywna zajmujemy się tworzeniem treści wideo, które wykorzystasz do promocji swojej firmy w internecie. Filmy reklamowe tworzymy kompleksowo – od koncepcji po postprodukcję. Na planie filmowym zawsze dbamy o dobrą atmosferę oraz koncentrujemy się na założonych celach.

WEB DESIGN

Projektujemy nowoczesne strony internetowe

02

Tworzymy responsywne strony www oraz sklepy internetowe dopasowane do potrzeb i profilu działalności Twojej firmy. Nasze strony internetowe są dopasowane do urządzeń mobilnych, łatwe w obsłudze oraz oparte o system WordPress.

FOTOGRAFIA

Pokażemy Twój biznes z najlepszej strony

03

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia do każdego rodzaju reklamy, sklepów internetowych, druku oraz produkcji multimedialnych. Zdjęcia najczęściej powstają w naszym studio, ale także u Klienta.

Portfolio

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Nasz zespół

Crea3studio - to my

Michał

CEO

Ewa

Project Manager

Mateusz

Web Developer

Stwórzmy razem coś kreatywnego